Ukončení prázdnin poutí sv. Jiljí

04.09.2018
Akce: „Pouť sv. Jiljí a tradiční setkání rodáků“ je realizována s finanční podporou Karlovarského kraje.

Dne 1. 9. 2018 se jako každý rok konala Pouť sv. Jiljí, která byla zahájena mší kraslickým římskokatolickým farářem p. Peterem Fořtem, okrskovým vikářem sokolovského vikariátu v našem kostele. Měli jsme možnost setkat se s lidmi – rodáky, kteří se z Lomnice odstěhovali, ale ve svých vzpomínkách se neustále do naší obce vracejí, a proto nás při této příležitosti navštívili. Pořadem až do pozdních večerních hodin nás provázela moderátorka paní Romana Poláková. Po setmění se na obloze rozsvítil ohňostroj a celou akci uzavřela skupina LUCIE REVIVAL. Na pódiu zazněla dechovka, americké country, poprock. Doufáme, že si každý z Vás našel hudební žánr, který ho bavil a děti měli možnost se povozit na kolotočích a zasoutěžit si o ceny.  Počasí naproti jiným letním slunným dnům se moc nevydařilo, ale účast byla nakonec vysoká. Doufáme, že příští rok se opět na návsi setkáme.