Oznámení o zahájení činnosti odborného sociálního poradenství formou občanské poradny v obci Lomnice

28.04.2019
Od 01.01.2019 obecně prospěšná společnost KSK centrum, Karlovy Vary, za podpory Obecního úřadu Lomnice, poskytuje občanům obce Lomnice a přilehlým obcím odborné sociální poradenství formou občanské poradny.

Občané se mohou na poradnu obrátit se svými problémy v rámci:
Komu je služba určena:
Cílovou skupinou jsou osoby starší 18 let, které se ocitly v tíživé životní situaci nebo kterým taková situace hrozí a neumějí nebo nemohou ji řešit vlastními silami.

Pravidla pro poskytování služby:  Kde nás najdete?
Obecní úřad Lomnice poskytl občanské poradně prostory v nově zbudovaném Komunitním centru obce Lomnice. Služba je poskytována každý sudý týden v úterý, v době od 10:00 h do 15 h, a to po předchozí telefonické domluvě na čísle 608 742 209.