Akce „Pouť sv. Jiljí a tradiční setkání rodáků“ je realizována s finanční podporou Karlovarského kraje

15.07.2019
I letos se na konci prázdnin uskuteční „Pouť sv. Jiljí a tradiční setkání rodáků“. Oslavy budou umocněny významným výročím 680 let založení obce, kdy první písemná zmínka o obci se váže k roku 1339.

Slavnosti budou zahájeny jako vždy mší římskokatolickým farářem p. Peterem Fořtem, okrskovým vikářem sokolovského vikariátu v našem kostele. Na území sportovního areálu kulturní program bude moderovat Romana Poláková a jako první nám zahrají muzikanti Dechového orchestru ZUŠ Sokolov, dále budou následovat různé hudební žánry, kdy budeme mít možnost si poslechnout kapely: ALABALABAMBA, PETR NEBO PAVEL, ROCKIN VETERANS, BOHOUŠ JOSEF A BURMA, QUO VADIS ROCK.
Pro naše nejmenší budou například připraveni poníci, na kterých se budou moci děti projet. A jako každý rok jsme nezapomněli na kolotoče a cukrovou vatu.
Slavnostní den vyvrcholí večerním ohňostrojem.

Na naši již tradiční „Pouť sv. Jiljí a tradiční setkání rodáků“, která se uskuteční 31. srpna 2019 jste srdečně zváni.