Beseda - OCHRANA PRÁV SENIORŮ v oblasti spotřebitelství a s ním spojených rizik - 20.8.2020

30.07.2020
Dovolujeme si Vás tímto pozvat na besedu s vedoucím občanské poradny Mgr. Jiřím Pilařem, KSK centrum o.p.s.
k aktuálnímu tématu OCHRANA PRÁV SENIORŮ v oblasti spotřebitelství a s ním spojených rizik
která se bude konat dne 20. 08. 2020 od 13:00 hodin
v prostorách Komunitního centra obce Lomnice, na adrese Lomnice, Kraslická 66

Beseda je zaměřena na informace v oblastech: Cílem besedy je seznámit účastníky s právní úpravou v oblasti rizik spojených s financemi, právy spotřebitelů a riziky při sjednávání smlouvy s důrazem na možnosti ústní smlouvy, smlouvy sjednané po internetu a emailu včetně právních důsledků a závazků ze smluv plynoucích.
Také budou podány informace o způsobech obrany proti následkům sjednání smluv a prevenci rizik s tímto spojených.
Beseda bude interaktivní s možností dotazů v jejím  průběhu.

Těším se na Vaši aktivní účast.
                                                                                               Mgr. Jiří Pilař, KSK centrum o.p.s.