V Komunitním centru se konala BLEŠKA

Projekt Komunitní centrum v obci Lomnice byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.
V posledním červencovém týdnu se v Komunitním centru konaly trhy pod názvem Bleška. Vzhledem k tomu, že byly prázdniny a spousta maminek, kterým jsou trhy především určeny, byly na dovolené, se na jejich přání trhy zopakovaly ihned začátkem srpna. Měly velký úspěch, a proto plánujeme jejich každoročení opakování. Rádi bychom je realizovali alespoň před létem a před vánoci, aby si maminky mohly prodat, nakoupit či vyměnit oblečení a potřeby pro děti. Neslouží jenom maminkám, ale každému, kdo doma najde něco pěkného (knihu, hračku, sportovní potřeby, atd....), co již nepotřebude a věc si zasloží druhou šanci využití. Těšíme se na další Blešku.